تلکس وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: نشست هم انديشي مسئولين اورژانس كشور و رئيس دانشگاه علوم پزشكي اهواز جهت امدادرساني به سيل زدگان استان
چهارشنبه، 21 فروردین 1398 - 11:25     کد خبر: 15553

به گزارش وب‌دا خوزستان، چهارشنبه 21 فروردين‌ماه 1398 جلسه‌اي در خصوص امدادرساني به سيل زدگان خوزستاني با حضور مسئولين اورژانس كشور و تيم واكنش سريع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، دكتر ايرج نظري رئيس دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز، دكتر شهيار ميرخشتي رئيس مركز اورژانس و فوريت‌هاي پزشكي استان و مديران ستادي در محل سالن جلسات حوزه رياست دانشگاه برگزار شد.

 

طي اين جلسه ميرخشتي در خصوص ارائه خدمات مطلوب به سيل زدگان، گفت: اين تيم 22 نفره با تجهيزات كامل شامل 3 دستگاه آمبولانس، 3 دستگاه خودروي شاسي بلند، موتورهاي عملياتي، پزشك و نيروهاي عملياتي در منطقه حضور دارند.

 

وي در ادامه با اشاره به وضعيت امدادرساني اذعان داشت: خوشبختانه شرايط به خوبي پيش مي‌رود و امكانات از تمام كشور به خوزستان ارسال شده است و در حال حاضر از نظر نيرو و تجهيزات هيچ گونه كمبودي وجود ندارد.

 

گفتني است تيم مذكور در عمليات قبلي خود در حال امدادرساني به سيل زدگان لرستاني بودند كه در حال حاضر در كنار تيم اورژانس استان در حال بررسي و بازديد نقاط سيل زده استان خوزستان جهت هرگونه امدادرساني مي‌باشند.

 

شايان ذكر است دكتر سيف مشاور رئيس اورژانس كشور سرپرستي تيم مذكور را به عهده دارند.


برگشت به تلکس خبرها