تلکس وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: بازديد سرپرست معاونت توسعه و منابع دانشگاه از بيمارستانهاي در معرض خطر سيل
دوشنبه، 19 فروردین 1398 - 14:27     کد خبر: 15543

به گزارش وب دا خوزستان، دوشنبه 19 فروردين ماه 98، معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي اهواز به همراه جمعي از مديران اين معاونت با حضور در بيمارستان هاي در معرض خطر سيلاب ضمن بازديد از بخش‌هاي مختلف اين مركز در جريان اقدامات انجام شده در قالب هماهنگي جهت مقابله با سيل قرار گرفت.

طي اين بازديد خليلي با اشاره به توصيه هاي لازم جهت انجام اقدامات اوليه در راستاي كاهش خسارات وارده به بيمارستانها افزود: با استفاده از پمهاي تخليه آب سعي ميشود مقدا راب موجود در بيمارستان به پشت سيل بند ها پمپاژ گردد. از اين رو با تلاش شبانه روزي مردم و مسئولين خسارات ناشي از اين سيل كاهش يابد.

 

سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه اهواز به همراه مهندس مهندس عموري مدير منابع انساني و مهندس شيربيگي مدير دفتر فني به منظور بررسي روند تخليه از بيمارستان سلامت و هم همچين بررسي وضعيت بالا آمدگي آب از دو بيمارستان درگير امام و رازي بازديد كرد.

در بخش ديگري از اين بازديد دستور خريد دو دستگاه پمپ تخليه آب داده شده تا بتوان اب بالا آمده از سيلاب در كنار ديوار بيمارستان را به پشت سيل بند احداث شده پمپاژ كنند. توضيحات لازم در خصوص تاكيد شد.

 

وي در ادامه با اشاره به امدادرساني به مردم در مناطق سيل‌زده گفت: با توجه به سرازير شدن آبها از سمت لرستان و ايلام به سمت خوزستان و سدهاي اين استان، تلاش مي شود با همكاري كادر بهداشت و درمان خدمات مطلوب و به موقعي به مردم  ارائه شود.  

 

 

 


برگشت به تلکس خبرها