تلکس وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: بازديد مدير شبكه بهداشت و درمان هنديجان از مراكز خدمات جامع سلامت آن شهرستان
دوشنبه، 19 فروردین 1398 - 10:26     کد خبر: 15540

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان با همراهي ايرج دلشاد، مسول حراست شبكه بهداشت و درمان، از مراكز خدمات جامع سلامت شماره 1(جنوبي)و 2(شمالي) و مركز فوريت هاي پزشكي هنديجان در آغاز سال جديد بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان، يكشنبه 18 فروردين ماه سال جاري، دكتر احسان صفائي مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان هنديجان با همراهي ايرج دلشاد مسول حراست شبكه بهداشت و درمان از مراكز خدمات جامع سلامتشماره 1(جنوبي)و 2(شمالي) و مركز فوريتهاي پزشكي هنديجان در آغاز سال جديد بازديد كرد.

 

  دكتر صفائي در اين بازديد، از بخشهاي مختلف مراكز جنوبي و شمالي و مركز فوريتهاي پزشكي شهرستان ديدن و ضمن تبريك سال نو و آرزوي سال خوب و پرتلاش براي همكاران، با پرسنل و همكاران درمورد مسائل و مشكلات آنها و چالشهاي كاري موجود در هر واحد صحبت و بحث و تبادل نظر كردند.

 ازجمله مسائل و مشكلاتي كه پرسنل در اين بازديد بيان داشتند، ميتوان به كمبود مراقب سلامت در مركز شمالي به دليل مرخصي زايمان، كمبود تجهيزات پزشكي ازجمله كيتهاي آزمايشگاه، پرداختيهاي پرسنل فوريتهاي پزشكي و تسريع در آموزش پرسنل و پزشكان جديد الورود اشاره كرد.

 

 دكتر صفايي در اين بازديد عنوان كرد: مسائل مطرح شده توسط پرسنل مورد بررسي قرار مي گيرد و با توجه به شرايط و امكانات موجود در حد توان برطرف خواهند شد. هدف از اين بازديدها و ديدن و ملاقات پرسنل از نزديك، شنيدن مشكلات و چالشهاي پيش روي آنهاست براي اينكه بتوان با سرعت عمل بيشتري مسائل را حل كرد، تا خللي در روند خدمت رساني به مردم ايجاد نشود.

 


برگشت به تلکس خبرها