تلکس وب دا خوزستان | پايگاه خبري و اطلاع رساني دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور اهواز: آمادگي مراكز بهداشتي و درماني در ارائه خدمات به سيل زدگان در انديمشك
دوشنبه، 19 فروردین 1398 - 10:11     کد خبر: 15538

مراكز بهداشتي و درماني انديمشك به منظور مقابله با آسيب هاي سيل به حالت آماده باش درآمد.

به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت ودرمان انديمشك، دكتر روحاني، مدير شبكه بهداشت و درمان، با اشاره به اطلاعيه استانداري خوزستان در خصوص سيل در شهرستان هاي همجوار  انديمشك از آمادگي تمامي مراكز بهداشتي-درماني، مراكز اورژانس و پايگاه هاي 115 انديمشك براي همكاري و مواجهه با اين پديده  خبر داد.

 

 مدير شبكه بهداشت و درمان انديمشك افزود: آماده باش واحدهاي اورژانس پيش بيمارستاني اعم از پايگاه هاي اورژانس، آمبولانس از جمله محورهاي مديريت بحران در حوزه بهداشت و درمان شهرستان انديمشك است.

 

ايشان با  اشاره به آمادگي كامل بسيج جامعه پزشكي و پرسنل اين شبكه به همراه تجهيزات لازم براي اعزام به مناطق مورد نظر، افزود: در صورت اعلام نياز از سوي وزارت بهداشت ودرمان و دانشگاه علوم پزشكي اهواز،  نيرو به همراه امكانات به مناطق اعزام خواهند شد.

 

وي در پايان گفت: بيمارستان امام علي (ع)، مركز فوريتهاي پزشكي 115 و مراكز بهداشتي درماني مركز بهداشت انديمشك در آمادگي كامل به منظور ارائه خدمات درماني به همشهريان و هم استاني هاي عزيز هستند.

برگشت به تلکس خبرها